O našich lekcích

Jak je naznačeno na začátku, naše jóga asi není typicky jogínská. Ano, ani ta naše se neobejde bez Pozdravů slunci, Bojovníků, Stromů a dalším pozic, ano, i u nás se cvičí na podložkách a ano, i my klademe důraz na dech. Ale naše tempo je dynamičtější, náš přístup moderní a klienty si hýčkáme, jak jen to jde.

Věříme totiž, že v dnešní době, kdy všichni toužíme po krásném, zdravém a štíhlém těle plném síly, se k němu nedobereme tím, že budeme opisovat kružnici sebelásky, ale tak, že ta naše těla trochu potrápíme. Hezky po jogínsku. Můžeme vám zaručit, že na našich lekcích vypnete a zapomenete na každodenní povinnosti i starosti a vaše tělo se důkladně protáhne, zapotí a bude spalovat ostošest.

Beer jóga

Máte toho po práci „plný kecky“ a potřebujete prostě jen vypnout, uvolnit se a vyčistit si hlavu? Nebaví vás klasický typ jógy? Chodíte rádi cvičit v partě? Nebo prostě jen chcete zkusit něco nového?

V tom případě pro vás máme novinku – pivní jógu! O co jde? Představte si, že spojíte příjemné s užitečným. Že si zacvičíte a ještě si tak trochu vyrazíte z kopýtka (nebo se na to alespoň dobře nastartujete). Představte si lekci jógy, která se, jak je zvykem, neobejde bez Pozdravů slunce (nebo piva v tomto případě), bez tradičních pozic a správného dechu. Bonusem takové lekce pak bude, jak název sám napovídá, pití piva. A pak si také představte, že se potkáte v sále s lidmi, kteří jsou podobně naladění jako vy, kteří si s vámi ťuknou, usmějí se na vás a takovou pohodovou energii si budete předávat celých šedesát minut! Že pivo nepijete? Nevadí! My vás to naučíme a nebo vám místo klasického piva dáme to s příchutí ovoce.

Že se vám nechce přijít samotní? V tom případě vezměte svého partnera, kamarády nebo rodinné příslušníky. Minimálně ve dvou se to přeci lépe táhne!

Že nevadí, co si o takové józe myslet? Není nic jednoduššího, než se k nám vydat a zkusit to na vlastní pěst!

A že nevíte, co od toho očekávat? Jógu, pivo, nás dvě a spoustu dalších milovníků šťastného a aktivního způsobu života.

Lekce bude probíhat každé úterý od 19:00 do 20:00, cena za hodinu a pivo je 180 Kč a na tuto legraci neakceptujeme Multisport karty.

Rezervace nutná - email - info@solobueno.cz nebo napiště na Solo Bueno Yoga