O nás

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne, a tak jsme tady a je před námi dlouhá a skvělá cesta…

 

Věci se nedějí jen tak náhodou, potkaly jsme se ve správný čas a na správném místě a rozhodly se, že si společně budeme plnit sny.

 

Kdo jsme? Marie a Pavlína, dvě jógové instruktorky, holky, které milují pohyb, módu, cestování a zdravý životní styl. Neskutečně i skutečně si rozumíme. Máme energii, tak proč ji nepředávát dál.

 

Jóga je tím nejdokonalejším pohybem. Dá vám balanc, klid a tu správnou rovnováhu v dnešním uspěchaném životě. Je tím nejlepším doplňkem a každodenním přítelem.

 

Ale víte co? My vám možná nesneseme energii z Měsíce nebo Slunce, možná u nás neuslyšíte tradiční jogínskou hudbu, zato si u nás dáte skvěle do těla, protáhnete každičký sval, zapotíte se, naučíte se poslouchat své tělo i správně dýchat. A zamilujete si to stejně jako my!

 

Proč zrovna Solo Bueno? Inspirace přišla od Marušky, která se seznámila s jógou na Kostarice během surfové dovolené. Solo Bueno je jednoduše vše dobré. A přesně tak by měl náš život vypadat...

 

Maruska, Solo Bueno Yoga

 

Marie: Nikdy jsem si nemyslela, že by se můj život mohl začít ubírat právě “jógovou” cestou. A stačil k tomu jedna dovolená v Kostarice a lektorka Amy. Jóga mi jednoduše život změnila. Kromě toho pracuji jako redaktorka a módní stylistka, miluji běhání, čtení knih, Johnnyho Cashe, Californii a písek mezi prsty... 

 Pavlína, Solo Bueno Yoga

 

Pavlína: Sport mi nikdy nebyl cizí. Jógu jsem okusila na vysoké škole, kdy jsem potřebovala zpomalit a protáhnout si ztuhlé tělo. Popravdě jsem jógu neprožívala a prostě někdy zašla praktikovat. Postupně jsem k józe přistupovala jinak, až se stala součástí mého života. Jóga mi dává sílu a radost. Mimo jógu pracuji jako marketing manager pro prestižní vůně. Mám ráda pohyb, čtení, vaření, cestování, módu a svého sphynxe.